Українські Карпати Опубликовано October 8, 2013

Off

Для тих, хто вирішив свій відпочинок провести подорожуючи Карпатським краєм велосипедом, чи освоїти туристичні маршрути пішки, з»явиться унікальна можливість воочію побачити і серцем осягнути зону Карпат в фізико-географічному плані, що розкинулась на південному заході України і охоплює передгір»я та гірську частину Карпат.

Область Українських Карпат за природно-кліматичною ознакою умовно поділяється на Передкарпаття, гірські Карпати і Закарпаття.  Багатий Карпатський край стрімкими гірськими річками. Зокрема, це відомі ріки басейну Дністра – Стрий, Тисменниця, Бистриця, на сході – Серет та Прут з притокою Черемош, а захід омиває Тиса з притоками Уж, Латориця, Теребля, Боржава та ряд інших. Милує серце місцевих жителів та подорожуючих туристів гірські водоспади, найвідоміший із них – Яремчанський, на річці Прут.

Багатий Карпатський край своїми мальовничими озерами, особливої уваги заслуговує озеро Синевир. Неперевершеними по своїй красоті є також національні парки Карпатський, Вижницький, міжнародний заповідник Східні Карпати і т.д.